Українці стануть купувати більше квартир та будинків. До кінця року попит на нерухомість зросте на 10-20 % , кажуть аналітики ринку. Але ця тенденція повторюється наприкінці кожного року. Зараз найбільше купують житло вартістю до 100-ста тисяч доларів.  Водночас двокімнатні квартири за популярністю витісняють однокімнатні. Більшою популярністю  користуються квартири на первинному ринку, а особливо у зданих в експлуатацію будинках. Після нового року, за словами аналітиків, попит на помешкання знизиться. А ось ринок оренди залишиться незмінний.

Дивіться також відео : Юристи: Нотаріуси не готові реєструвати нерухомість

Артур Пилипчук, експерт ринку нерухомості : " Це завжди є така сезонність, тобто останні місяці кожного року завжди жвавіші, тому що люди починають підшукувати собі житло десь на початку осені. Після цього визначаються, готуються документи, шукаються акумулюються кошти і десь в останні місяці року закриваються якісь угоди. Це і не значний попит, невеликий і він не призведе до збільшення вартості нерухомості".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость квартиры спрос
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1153