Таунхауси не виправдали очікувань. Компанії врешті переорієнтувалися та почали зводити на місцях, де раніше планували котеджні містечка з будинками на 2-3 квартири, 5-поверхові багатоквартирні об’єкти або ж індивідуальне житло. Експерти пояснюють, для європейців колективні будинки  прийнятні,  українці ж прагнуть мати власні домівки.

ВІДЕО: Обережно - таунхауси! Зростає попит на житло в приміській зоні

Сергій Злидень, експерт ринку нерухомості: "Наш земельный менталитет настроен всё-таки на индивидуальный дом с большим земельным участком, а вот эта квартира на земле, в которой вы можете поставить шашличницу, ну знаете на  самом деле вот оно не прижилось, не имеет развития".

ФОТО: Королевская резиденция. Таунхаус в Нью-Йорке за 19 миллионов долларов

Однак інші фахівці  вважають, що справа не лише в ментальності. Мовляв, самі  об’єкти виявилися неякісними. Аби здешевити їх зведення, забудовники заходилися економити й перестаралися.

Олег Гречух, архітектор: "Просто на найнеобхіднішому - на утепленні цього будинку і фактично власник отримує те, що зовні нагадує будинок, але по-суті, якщо розібратися, дуже мало якісного будівництва".

Це цікаво: Як заробити купуючи житло на перших етапах будівництва

Коштують таунхауси не менше  ніж 30 тисяч доларів  у найвіддаленіших від столиці куточках. Однак, аби власнику довести своє житло до ладу, потрібно вкласти  принаймні ще стільки ж на підведення комунікацій та утеплення. Тож простіше купити  одразу повністю готове житло.

Ілона Ковч, Сергій Колодій. "Нерухомість". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость жилье таунхаус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4109
Загрузка...
Загрузка...