Туристичний збір мають намір скасувати. Відповідний законопроект уже розробили в уряді. Мовляв, такий податок минулого року дав лише 26 мільйонів гривень. А це означає, що він - неефективний для наповнення бюджету.  Утім, коли готельєри зможуть зітхнути із полегшенням - поки що невідомо.

Дивіться також: Українці не шкодують грошей на відпочинок

Нині документ на розгляді у Міністерстві юстиції. Туристичний збір запровадили в Україні у 2011-ому році. Його ставки коливаються від піввідсотка до одного процента від вартості зданих клієнтові апартаментів у готелі.

ВІДЕО: Ніч у готелі Києва дорожча, ніж у Парижі

Світлана Воробей, голова робочої групи з підготовки змін до Податкового кодексу: "Он составляет меньше 0,01%  от общего сбора налогов в Украине. Но при этом имеет дестимулирующие  влияние на  туризм. И кроме того, так как он выписан. Он совершенно не поддаётся администрированию. Потому что вообще не понятно, с кого его там собирать".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм туристический сбор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1454