Вартість готельного номера для туристів подорожчає.  З першого січня набувають чинності нові правила туристичного збору. Тепер податок вираховуватимуть не з вартості проживання, як дотепер. Це буде певний процент із мінімальної заробітної плати. Від піввідсотка до чотирьох, залежно від категорії закладу.  Для клієнтів  5-ти зіркових готелів це буде не суттєво. 

Цікаво знати : Відпочинок у Туреччині наступного літа не подорожчає

Якщо досі з туриста, котрий мешкає у номері за 4 тисячі гривень, брали 40 гривень  – то зараз візьмуть 47.  Та стільки ж платитиме і той, хто зняв апартаменти за 8 тисяч. А ось  проживання у тризіркОвих стане відчутно дорожчим. Там досі платили від 3 до 6 гривень – а будуть 23. До того ж обкладуть цим податком ще й пансіонати, санаторії та туристичні бази. Натомість готельєри кажуть, для держави це звісно добре – адже  до місцевого бюджету надійде вдвічі більше коштів.  А ось для них - самі лише неприємності.  Бо, хоч сума і незначна, люди, які приїхали в місто у справах, часто відмовляються стільки сплачувати. А довести, що вони не турист, досить складно.

В 2012 году в Украине построили 56 гостиниц

Дмитро Прохоров, виконавчий директор асоціації готелів : " В Европе давно нет понятия командировочное удостоверение, а тем более документа заверенного мокрой печатью. Их в природе не существует и доказать иностранному гражданину, что он приехал с деловой поездкой практически не возможно".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость готель
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1186