Вітряк, який забезпечить електрикою двокімнатну квартиру, коштує від 4 тисяч доларів. Для того, аби встановити обладнання біля приватного будинку - жодних дозволів не потрібно. Хоча часто чиновники починають вимагати непотрібні документи - попереджають фахівці.

ВІДЕО: Вітряк, що видобуває воду

Також, якщо ви придбаєте кілька вітряків - зможете торгувати надлишком енергії, яку вони виробляють. У такому випадку устаткування окупиться досить швидко. Хоча голова профільної асоціації Андрій Конеченков, попереджає переходити на енергію вітру не завжди вигідно.

Дивіться також: Екологічно-безпечні будматеріали дешевші, аніж здається

Андрій Конеченков, голова правління вітроенергетиної асоціації:  "Якщо у вас є проблеми з підключенням до електромережі, треба протягнути кабель для підключення до електрики свого будинку, то звичайно окупність малої вітроенергетики складає місяці. Якщо є можливість приєднатися до звичайної електромережі і це вам нічого не коштує, то немає сенсу".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии электроэнергия экономия ветряки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3478