Вітчизняна ковбаса - це суцільний обман споживачів. Жоден із відібраних для експертизи зразків не відповідає держстандартам. Такі результати досліджень м'ясної продукції нещодавно проведених Державною інспекцією з питань захисту прав споживачів. Їх доручив організувати особисто прем'єр-міністр Микола Азаров.

За словами голови інспекції Сергія Орєхова, у відібраних зразках виявили барвники, сою та підвищений рівень вологи. Зниження якості продуктів у відомстві пов'язують із відсутністю фінансування лабораторних досліджень. Він повідомив, що у жовтні цього року вперше за останній час із бюджету виділили понад півтора мільйона гривень. А ось на 2012-й уже передбачили 24 мільйони. У майбутньому "нечесних" виробників та реалізаторів м'ясо-молочної продукції заноситимуть до чорного списку. А поки що матеріали перевірок передадуть до правоохоронних органів.

Сергій Орєхов, голова Держінспекції захисту споживачів: "Уже следствие докажет степень вины тех производителей. Было ли это уместно, было ли это случайно. Это уже вопрос правоохранительных органов. Ну я уверен, что там будет очень много вопросов, и результат для этих производителей будет плачевным".

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 817