У Дніпропетровську паніка. Міліція забороняє працівникам установ та офісів виходити на вулицю. В Місті відмкнули мобільний звязок. Правоохоронці припускають, що саме через телефони терористи приводять у дію "пекельні машини". Терміново евакуювали пасажирів із залазничного вокзалу.   Місцеві жителі повідомляють про не менш як десять вибухів. Постраждало за приблизними даними до 27 людей.

Євген Мінько, мешканець Дніпропетровську: Перегородили, центр перекрыт, на левой стороне проспект Правды. Движение затруднено. Много милиции, скорой. Есть те, кто волнуется, я маме позвонил она в центре работает. Говорит, слышны были взрывы, но там где она находится все нормально. В общем, паника ощущается».

Спочатку невідомий пристрій зірвався на зупинці громадського транспорту біля театру опери. Коли до неї під’їхав трамвай. Ударною хвилею вибило шибки. Важко постраждали п'ятеро людей. Згодом вибухнула ще одна урна. В районі кінотеатру "Родіна" біля фонтану. Це за 500 метрів від місця першого вибуху. 

Вибухи ставалися у різних районах міста.

 За фактом вибухів у Дніпропетровську порушили кримінальну справу за статтею "теракт". повідомили у Генпрокуратурі.

До міста вже вилетіло керівництво МВС,  Генпрокуратури та СБУ. Президент Віктор Янукович з Криму,  вибухи у Дніпропетровську називав черговим викликом для країни і пообіцяв розібратися.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 671