Не їдь до України – бо там дівчата красиві. Так лякають жінок у Голландії. Щоб вони власних чоловіків до нашої держави на ЄВРО-2012 не відпускали. В Нідерландах навіть транслюють спеціальну рекламу – «Втримай його вдома». Тим часом, на власній красі деякі вітчизняні панянки планують не погано заробити. Інтим-послуги зростуть у вартості на 70%.

Скандал: У Голландії транслюють антирекламу про українок

Віктор Янукович, Президент України: «Для того, щоб увінути (це дослівний синхрон – ред..) Україну, я хочу сказати, достатньо того, щоб подивитись на її власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки».

Журнал Тревел-Дайджест Президента України підтримав - назвав Київ містом, з найвищою концентрацією красивих жінок у світі. Видання додає - краса киянок не поступається їх освіченості, вони готові говорити про літературу і філософію. Не все так добре - одразу відреагувало видання Гардіан - Уродженка Києва, журналістка Наталія Антонова, у своїй статті описала  неконтрольовану і небезпечну секс-індустрію, яка стрімко розвивається в Україні.

Тим часом самі українські повії повстали - кажуть міліція вибиває з них дух. Від відповідальності за свою діяльність  - не відпрошуються. Благають принаймні не лупцювати їх у відділках і не приписувати сутенерство. 

Олена Цукерман, керівник благодійного фонду: «Откупаясь крупными взятками, настоящие преступники обычно проходят в таких делах как неустановленные лица. а секс-работники вынуждены брать на себя вину и признаваться в несовершенных преступлениях. Им навязывают содержание борделей, сутенерство».

Міліція намагається сфальсифікувати проти повій кримінальні справи задля статистики, вважають правозахиснки. Бо повію можна лише штрафувати - а сутенеру - уже  світить строк.  

Павло Скала, представник благодійного фонду: «Ви гадаєте що від 25- до 83 тисяч жінок, які займаються проституцією за примусом чи добровільно, чи за різних обставин, дівчата цим займаються, але це не значить, що за ці речі мають бути катування у міліції, яка має захищати людей. Вони можуть проводити розслідування, притягувати до адмінвідповідальності протоколи складати. Але не такі методи мають застосовуватися».

У міліції визнають - боротьбу проти проституції активізували напередодні Євро-2012. Мовляв - і болячки проститутки розносять  і Україну в очах іноземних гостей можуть осоромити. Однак застосування катувань  відкидають - якщо хтось потерпає - радять скаржитися у департамент внутрішніх розслідувань чи на блог міністра

Володимир Поліщук, голова прес-служби МВС України: «До тих людей має бути ставлення людське. Створені нормальні людські умови перебування в наших кімнатах для тимчасово затриманих або в ізоляторах. і жодних тортур бути не повинно».

Речник МВС пояснив - не кримінал - вичікувати клієнтів на вулиці, а от збиватися у інтимне кубло на зйомних квартирах - це уже утримання дому розпусти. Мовляв - за це повіям і світить в'язниця. Тож охочих податися у жриці кохання поменшало.

Марина, колишня повія: «Дуже круто начали з дівчатами обращатись. Вони закривають взагалі це все. Остаються одиниці, які максимум приближені до цього всього».

Чи то борделів у Києві так багато, чи побороти це лихо так важко - але за неофіційними даними у столиці їх все ще більше двох сотень. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1756