У столиці Туманного Альбіону продають пам’ятки національної архітектури двадцятого століття. Зокрема, кожен охочий може придбати легендарну телефонну будку. За 3 тисячі 155 доларів.

Усього на продаж у Лондоні виставили шістдесят таких «лотів».  Влаштувати аукціон вирішили після того, як провели дослідження, під час якого з’ясували, що кількість дзвінків із цих будок, за останні роки скоротилася аж на вісімдесят процентів. Загалом їх у британській столиці нині налічують п’ятдесят дві тисячі. Цікаво, що англійці вирішили винести свої переговорні пункти на вулицю ще в 1936-му.

Із того часу червона будка пережила кілька метаморфоз. Спершу це були прості дерев’яні кабіни, в яких і розміщувався телефонний апарат. Надалі з'явилася нова проблема - кожен оператор по-своєму уявляв який має бути дизайн цієї споруди. Міська влада у пошуках рішення оголосила конкурс на новИй проект. Переможцем став Джайлз Скотт, який запропонував суто англійське оформлення. І адміністрація Лондону розпорядилася зробити всі кабіни однаковими. Тепер таку можна придбати й собі.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 611