Грецькі моряки оголосили про дводенний страйк. Вони виступають проти пенсійної реформи та змін у законодавстві у сфері охорони здоров'я. 48 годин в країні не працюватиме паромне сполучення.

Антоніс Далакоджіордіс, президент федерації моряків: "Ми розуміємо, що це завдасть певних незручностей пасажирам, однак у нас немає виходу. Уряд планує завершити свою роботу просто посеред Страсного тижня і так само, не працюватиме парламент. Так само і ми не працюватимемо".

Уряд неодноразово закликав мітингувальників перенести дату страйку. Адже він припадає на християнський Страсний тиждень - найгарячішу пору року для туристичної галузі Греції. У цей період країну відвідують сотні тисяч людей. Судноплавні компанії вже запропонували мандрівникам повернути гроші за квитки.

Василіс Коркідіс, президент федерації торгівлі: «Вони руйнують бізнес островів. Їхній страйк викличе незручності для тисяч туристів. Велика кількість фермерів не зможе продавати власну продукцію. Я вважаю, що це безвихідна ситуація, вона просто безкінечна». 

Влада погрожує оголосити цивільну мобілізацію моряків. У цьому випадку за відмову працювати мітингувальників змусять заплатити штраф. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 318