Готуючись до морозів, громадяни утеплюють квартири. За останні роки послуга стала популярною. Скільки вона коштує нині та як не викинути гроші на вітер. Пенсіонерка Тамара Сухорученко оцінює роботу майстрів. На зиму утеплила оселю. Каже: хоч послуга і недешева, та воно того варте.

Тамара Сухорученко, пенсіонерка : "  Тепло уже ощущается, потому что немножко тянуло из балкона. а вот когда сделали всю эту стеночку, все аккуратненько, симпатичненько".

Квадратний метр, в середньому, коштує двісті гривень. Сюди входить вартість матеріалу та роботи висотників. Рахуємо витрати з будівельниками.  

Дивіться також : Будинки в Україні зводитимуть за новими стандартами енергоефективності

Сергій Олешко, директор будівельної компанії : " В среднем, двухкомнатная квартира составляет около 20-ти квадратных метров по фасаду. Это будет стоить около 4-х тысяч гривен".

Дешева рибка, - погана юшка, - застерігають будівельники. Радять на утепленні сильно не економити. Вимагати від робітників якісних матеріалів. Бо урізати свій заробіток, аби надати знижку, - вони не будуть.

Жан Запорожець, топ-менеджер будівельної компанії : " Бывали такие случаи, что спустя пол года после зимы. Затекание происходит. Не ставят козырьки над утеплением. Затекает вода. Рвет. И ветром потом отрывает это утепление".

Корисно знати : Прогноз ринку вторинної нерухомості на 2013 рік

Щоб вітром утеплення не знесло, - треба прискіпливо перевірити клей, на якому триматиметься пінопласт. Якщо робітники схалтурять, - то насамперед на ньому.

Сергій Олешко, директор будівельної компанії  : " Клей для плитки у него изначально формула выведена для, предназначение – для керамической плитки. И за счет того, что на него низкая цена, его очень часто используют в утеплении фасада. Клеят на него пенопласт".

ОСББ просять 3 тис. квартплати за місяць

За мінусової температури - утеплювати квартиру не можна. Найвигідніше скористатися послугою – навесні. У цей час у висотників замовлень - небагато. Ціни падають на сорок процентів. Восени працювати важче, тому і за роботу  беруть більше.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена украинцы квартира утепление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2842
Загрузка...
Загрузка...