2013 рік -   час для започаткування нових справ і бізнесу, кажуть астрологи. Зірки і планети обіцяють кризи і багато змін, однак кмітливі й цілеспрямовані зможуть обернути все собі на користь.  Головне - переходити до активних дій у правильні періоди.

Каким будет медиа-рынок в 2013 году

Перший з них розпочався  11 січня і триватиме до 22-го лютого. Наступного разу за нові справи варто братися  з 21-го березня по 21 квітня. Ще один сприятливий період триватиме з 29-го травня по 25 червня. Вдалим часом також вважають дні з 21-го липня по 15-те жовтня, а також з 11 листопада по 20-те грудня.

Однак  варто  пам`ятати про сонячні та місячні затемнення. У періоди між ними, а це з 22-го квітня по 28-ме травня і з 19-го жовтня по 3 листопада,  починати нові справи не бажано. Зате момент самих затемнень - найкращий для розробки планів на майбутнє.

Астрологи посоветовали украинцам не скупиться на подарки

Олена Осипенко, астролог : " В момент солнечного затмения, давайте с Вами говорить про конкретную дату - 10- мая, в 2 часа 30 минут , это точная фаза затмения. Нужно сесть и написать планы на год вперед. И они все имеют тенденцию сбыться. Почему? Даже физики объясняют, что в момент новолуния и затмений, солнечных особенно, земля уплотняется, все на земле уплотняется. Наши мысли творят нашу жизнь, думать о плохом в этот момент точно не нужно.  Мысли тоже материализуются".

Справи справами, а 2013-й  астрологи називають сприятливим ще й для влаштування особистого життя. Весілля радять планувати на період після 26-го липня. Міцному шлюбу сприятиме Юпітер, що увійде до сузір`я Раку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина прогноз астролог
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1593
Загрузка...
Загрузка...