46 %  українців  хочуть  до Митного  союзу  із Росією.  35 % - за зону торгівлі  та Асоціацію  з ЄС. Решта -  ще не визначились. Такі результати опитування  Центру "Соціальний  моніторинг".  За словами соціологів, вибір українців  істотно коливається залежно від регіону проживання. Попереднього тижня до Москви мав їхати Віктор Янукович. Політологи припускали, що він підпише угоду про приєднання Києва до митного союзу. Але поїздку в останній момент скасували. А ось думки експертів, як і опитаних українців, теж розділилися. Одні наполягають: лише кроки назустріч Брюсселю допоможуть позбутися газового ярма. Інші кажуть: наближення до Москви буде Києву лише на руку.

Инвесторы ждут, когда Украина выберет между ЕС и Таможенным союзом

Віктор Суслов, екс-міністр економіки : " ЕС  конечно потребовал отмены  защиты  экспортных  пошлин  на сырье, типа на семена подсолнуха.  Потому что они хотят покупать семена,  а  масло  делать сами.  И мы будем  подсолнечное масло  покупать будем   да? Квота по сахару   20 тис.  экспорт  в Евросоюз. При производстве  около  2  млн. тонн    - 15  - это что  зона свободной  торговки".  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина россия таможенный союз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1013
Загрузка...
Загрузка...