П'ять тисяч гривень за кілька годин роботи . Такий виторг мала невеличка Київська аптека. Виявилося, що обслуговувала вона переважно наркоманів.  На перший погляд, звичайна аптека, але має незвичний графік роботи, за який отримує незвичайний виторг.  2-3 години на день і понад 5 тисяч гривень у касі.

Сергій Бажан, начальник УБНОН ГУ МВСУ м. Києва : " Были изъяты такие  запрещенные препараты как сонат димедрол, канал поступления, которых на данный момент устанавливается".

Окрім таких заборонених препаратів, були й ті, які викликали сумніви. Зараз їх відправили на експертизу.  Провізор з цієї аптеки під час ревізії пояснив, що працює у фармацевтиці перший день і зі специфікою роботи у сфері продажу лікарських препаратів ще не до кінця знайомий.

Корисно знати : В Украине могут перестать продавать ряд импортных лекарств

Провізор аптеки : " Я не отказываюсь говорить, просто перестаньте снимать, не снимайте".

У МВС кажуть: часто винними у такій справі стають саме провізори, а власники аптек роблять вигляд, що нічого не знають.

Сергій Бажан, начальник УБНОН ГУ МВСУ м. Києва : " Данная аптека работала без каких-либо разрешительных документов, на неданный момент ее деятельность приостановлена, решается вопрос о возбуждении уголовного дела по статье 329, которая предусматривает до 3хлет лишения свободы".

Дивіться також : З Нового року в Україні може бути дефіцит ліків

Аптека, хоч і пропрацювала менше ніж  тиждень, але клієнтську базу вже напрацювала. У міліції таких людей називають "особами, які схожі на наркозалежних". Сонат та димедрол відомі своєю сильною дією на нервову систему. Придбати їх можна лише за рецептом, але  лікарі часом виписують препарати за гроші, а фармацевти продають їх з-під поли.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства аптека зароботок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3381