Міліціонери не сидітимуть у день виборів у приміщенні дільниці. Закон забороняє. Правоохоронці перебуватимуть на вулиці. Зайти до зали для голосування  вони зможуть,  хіба що після того, як голова комісії їх викличе.  Загалом 28 жовтня громадський порядок охоронятимуть 70 тисяч міліціонерів. А ось Чи влаштовуватимуть політсили мітинги у день волевиявлення -  ще не відомо. До Міністерства внутрішніх справ   не надійшло жодної заявки на проведення акцій. За час  агітаційної  кампанії правоохоронці отримали майже 8 тисяч повідомлень про порушення  законодавства.  Найчастіше рекламували кандидатів у недозволеному місці, хуліганили, підкуповували людей,, погрожували та билися. Відучора міліціонери супроводжують перевезення бюлетенів на виборчі дільниці. Там вони їх цілодобово охороняють. 

Читайте також: МВД будет охранять избирательные бюллетени круглосуточно

Віктор Ратушняк, заступник МВС : " В спеціальних установах нами буде забезпечено роботу 20 виборчих дільниць - це у великих ізоляторах тимчасового тримання. Попередньо ми провели роботу, щоб з малих ізоляторів практично перевезти всіх затриманих людей до Слідчих ізоляторів для того щоб вони там могли проголосувати".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нарушения выборы мвд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 795