Улюблений заклад Ернеста Хемінгуея святкує день народження. Кубинському кафе Бодегіта дель Медіа виповнилося 70. Насправді відомий письменник був у ньому лише раз. Проте місцева легенда і досі приваблює туристів.

Легендарному кубинському кафе - Бодегіта дель Медіа - виповнилося 70 років. За переказами, тут, у центрі Гавани, любив випити мохіто і затягнутися  кубинською сигарою письменник Ернест Хемінгуей. Насправді ж романіст відвідав Бодегіту дель Медіа усього раз, проте кафе назавжди перетворилося на місце зустрічі місцевої богеми і туристів.

Стефані, туристка з Каліфорнії: «Я прочитала про цей ресторан в Інтернеті. Обожнюю Хемінгуея, а цей заклад був його улюбленим. Тому я вирішила подивитися на це кафе і приїхала сюди». 

Стіни кафе вкриті світлинами відомих людей. У різні часи тут побували колишній президент Чилі Сальвадор Альєнде, поет Пабло Неруда, співак Нат Кінг Коул та Бріджит Бардо.  

Северіно Дуран, офіціант: «Сімдесят років - це серйозний вік. Звісно, якби не Хемінгуей, ми б не були настільки популярні. До нас їдуть туристи чи не з усіх країн світу. І я пишаюся цим».

Улюблений напій американського письменника - мохіто - і досі найпопулярніший у тутешньому меню. Місцеві ж називають відомий кафетерій "баром середніх". Адже столи стоять у центрі кімнати, а не в кутках, як в інших закладах.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 493