Одні прибирають жовте листя, інші перекопують землю та садять деревця. У столиці сьогодні влаштували осінній суботник. Понад сто еко-активістів влаштували справжню толоку у Парку партизанської слави.

ВІДЕО: Місто, де немає ЖЕКів

Ганна Литвин, учасниця суботника: "Я виросла недалеко від цього місця, часто в дитинстві, за останні 14 років він дуже змінився, його почистили, дерев стало менше, тому, думаю, не випадково обрали цей парк садити тут. Це буде цікаво, я через рік подивлюсь, де ми садили дерева і скажу, як вони ростуть".

Див. також: В Таїланді влаштували генеральне прибирання

Висадили сто кленів та 50 дубів. Саджанці - обійшлися громаді безкоштовно, вони - дітища самого ж парку. Головне завдання - правильно пересадити деревця.

"Краще буде його ще полити, щоб ми ставили цей клен у вологу , потім як вже поставили, ми його засипаємо ще чорноземом, десь на такому рівні".

Прикладають свої рученята до озеленення  і діти.

ВІДЕО: Азаров покликав міністрів підмітати вулиці

Федір, учасник акції: "Чтоб лучше росло, чтоб дышать легче было, они защищают там что-то".

Організатори акції таким еко-активістам радіють. Кажуть,так хоч трохи підтримають у порядку столичні парки, де щодня відпочивають тисячі киян.

Роман Британчук, координатор акції озеленення: "Всі ми користуємося тим же папером, саме висадкою дерев і доглядом за насадженнями може бути регенерація природи".

Активісти планують до кінця осені озеленити ще чотири парки у Києві. Та сподіваються, що їхню ініціативу підтримають небайдужі до природи по всій Україні.

Христина Гавриш, Юрій Губа, UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: субботник озеленение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 661