Туреччина та Сирія розсварилися через небо. Анкара закрила свій повітряний простір для пасажирських літаків арабської республіки. Турецька влада запевняє, що Дамаск використовує цивільні рейси для перевезення військової техніки та зброї.  Сирія в свою чергу ввела таку саму заборону щодо сусідньої країни.

Читайте також: Турция принудила к посадке армянский самолет

Ахмет Давотоглу, міністр іноземних справ Туреччини : " Раніше ми закрили турецький повітряний простір для військових літаків із Сирії. Однак нам стало відомо, що Дамаск використовує пасажирські рейси для перевезення зброї. Тому ми ухвалили подібне рішення та повідомили Сирію про це".  

Дві країни зараз перебувають на межі війни. Парламент Туреччини навіть дозволив своїй армії проводити операцій за межами держави. Водночас, генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен запевнив, що в разі необхідності Альянс готовий буде захистити Анкару.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: самолет сирия турция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1023