Кабмін повністю контролює соціально-економічну ситуацію в Україні. Апокаліпсиса після виборів не буде, переконує глава уряду Микола Азаров. За його словами, у нас - помірне, але таки  зростання економіки. У листопаді нічого не зміниться -  гривня та ціни залишаться стабільні. Прем’єр у котре запевнив,  вартості житлово-комунальних послуг не збільшуватимуть. Уряд і надалі буде втілювати політику енергонезалежності країни. Нагадаємо, напередодні міжнародне агентство Fitch понизило прогноз зростання вітчизняної економіки майже на два відсотки. Та й самі урядовці уже не один раз заявляли - тарифи в країні лише на половину покривають собівартість.

Читайте також: Азаров "отменил" апокалипсис

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Зараз робота всіх гілок влади сконцентрована на тому, щоб зменшити споживання імпортного природного газу і нарощувати власний видобуток.  Продовжується робота з енергозбереження та заміщення газу іншими видами палива  на підприємствах комунальної енергетики".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров цены економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 895