Заробити гроші в Інтернеті можна навіть не маючи власного сайта. Слід лише придбати доменне ім'я. Потім його або вигідно продати, або здати, так би мовити, в оренду, або, як місце, щоб перейти на інший ресурс. Такий варіант, як здавання місця підійде для того, хто не готовий для організації свого власного сервера, але хоче зарезервувати Інтернет-ім'я, щоб його не зайняв хтось інший. Тому поки сайт у стадії розробки, адресу можна не тільки залишити за собою, а й поставити "на паркування".

Олександр Ольшанський, президент компанії з реєстрації доменних імен: «В виртуальном мире Вам ничего не принадлежит и в виртуальном мире интернета есть только один  вид собственности – цифровой. Единственная цифровая собственность – это доменное имя.»

Принцип роботи доменного імені простий. Власник реєструє його на сайті паркінгу. Далі за допомогою панелі управління оптимізує. Після чого фірма, яка надає послуги з паркування, добирає шаблон для майбутнього рекламного ресурсу. Зазвичай він схожий на звичайний сайт. Потім його наповнюють рекламою. Вартість реєстрації на паркінг-зонах зазвичай становить 10 - 15 доларів. Другий варіант заробітку на деменному імені - його перепродаж.

Олександр Ольшанський, президент компанії з реєстрації доменних імен: «Есть люди, которые эти доменные имена покупают. Кто-то на них строит сайты, кто-то покупает их про запас. Кто-то, что бы их перепродать. У них оказываются портфели доменных имён.»

Максимальний заробіток на паркуванні даватимуть домени, які містять у своїй структурі часто вживане слово, назву товарів речей та різних предметів, які реально існують. Іменування, схожі на популярний бренд або торгову марку з несуттєвими відмінностями. Приміром, BMV замість - BMW. До того ж, легше продати ті, що належать до популярних або міжнародних доменних зон: COM, NET, RU. Також ця схема може зацікавити тих, чий сайт поки що не дає прибутку або застарів і його потрібно тимчасово закрити або модернізувати.

Павло Блодський, диреткор компанії з реєстрації доменних імен: «Существует временное пристанище. Само по себе доменное имя никуда не ссылается. На конкретные ресурсы в Интернете оно будет ссылаться.»     

Важливо врахувати, що паркомісце не всім підходить. Ресурс не приймає безкоштовних доменів та юридично не зареєстрованих імен. Тобто тих, які не належать міжнародній організації з розподілу доменних імен.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 867