На бізнесі паркувальників поставили велику крапку. Від початку року набула чинності відповідна норма постанови Кабміну. У документі зазначено: стоянка без паркомата поза законом.  Про це заявляють представники громадських організацій. Вони кажуть: паркувальники автолюбителям сидять уже в печінках. Гроші беруть, а куди йдуть зібрані мільйони - невідомо. Як, власне, і те, яким чином формують тарифи на паркування. А це 5, 7 або 10 гривень. 

Дмитро Гнап, координатор громадської організації: «Водитель имеет полное право теперь ссылаться на пункт 14 правил паркования в Украине. И сказать: дорогой парковщик, вы вообще кто такой? Я согласно правилам паркования должен всунуть деньги в паркомат, получит талон на парковку. М рассчитаться за парковку. А вы кто такой?» 

Деякі паркувальники геть нахабніють. Вони погрожують пошкодити автомобіль, якщо не заплатите за парковку. В такому разі можете сміливо їх фотографувати і йти із цими знімками до міліції.  Втім, проти паркувальників налаштовані далеко не всі водії.

Олександр, водій: «Мне так же спокойней когда кто-то за машиной присматривает. Я пошел в кино с внуками, и телефон оставил, а так придёшь - стекла нет».

Таких автолюбителів у комунальному підприємстві заспокоюють: паркувальники нікуди не зникнуть. Вони працюватимуть і надалі. Адже водії добровільно не користуватимуться терміналами. Звідки взялися подібні чутки - не знають. Кажуть: без них міська казна схудла б умить. Адже щороку дають бюджету аж 50 мільйонів гривень. Гроші йдуть, зокрема, і на облаштування стоянок.

Денис Салобаєнко, перший заступник директора комунального підприємства: «Паркоматом пользуются как одним из способов оплаты за услуги по стоянке транспортных средств на парковке.  Кроме того, есть возможность оплаты наличными, существует возможность оплаты с помощью парковочных талонов. Кстати, парковочные талоны относятся к бланкам строгой отчётности».

Нині у Києві налічується усього 55 паркувальних автоматів. У комунальному підприємстві зізнаються: цього вкрай мало. Щороку кількість терміналів планують збільшувати. До речі, вартість одного такого апарата  коливається від півтори до 5 тисяч євро.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 795