Аукціонний тріумф продемонстрував дім "Сотбіс". На торгах, в ході яких розпродавали твори сучасного мистецтва, організаторам заходу вдалося зібрати рекордну суму грОшей за всю свою історію. Аукціонний дім "Сотбіс" провів найуспішніші торги. З молотка продали полотно художника Марка Ротка за 75 мільйонів доларів, а картину Джексона Поллока за 40 мільйонів. Це рекордна сума для робіт американського абстракціоніста. Загалом організатори аукціону заробили  375 мільйонів доларів.

Дивіться також : У Швейцарії відбувся коштовний продаж століття - "Діамант імперії" продали за $21,5 млн.

Олександр Ротер, організатор торгів : " Ця картина Джексона Поллока настільки рідкісна. У такому стилі художник працював у розквіті свого таланту, і таких творів практично не лишилося. Це рідкість придбати подібний шедевр на торгах".

Фаворитом торгів творами сучасного мистецтва стала картина американця Марка Ротка "Королівський червоний і синій". Шедевр придбали за 75 мільйонів доларів. Хоча стартова ціна не перевищували п’ятдесяти мільйонів. Серед інших хітів розпродажу була робота Френсіса Бекона "Папа, який кричить", яка знайшла власника за майже 30 мільйонів доларів. А також Суїцид культового представника поп-арту Енді Ворхола. Цей лот продали за 15 мільйонів в американській валюті.

Читайте також : ФГИ снова попытается продать бывшую алмазную фабрику

Олександр Ротер, організатор торгів : " Це, безперечно, найуспішніший аукціон Сотбіс за всю його довгу двохсот вісімдесятирічну історію. Ми навіть не розраховували на подібний успіх".

Фахівці аукціонного дому зауважують, нині попит на твори мистецтва шалено зростає, це лише довели останні торги. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена продажа искуство аукцион сотбис
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 798