Австралійців лякають страшними цигарками. Завтра в країні набуває чинності закон про куріння. Усі пачки тютюнових виробів матимуть однаковий вигляд - із жахливими фотографіями хворих курців. Проти нововведення виступають компанії-виробники сигарет.

Корисно знати : В Украине падает производство сигарет

Перший день зими без цигарок. З 1 грудня в Австралії набуває чинності закон, щодо нових правил продажу тютюнових виробів. Усі пачки матимуть однакову оливкову "уніформу" - без етикеток та назв брендів. Натомість про жахливе майбутнє курцям нагадуватимуть страшні фотографії хворих на обгортках. Канберра сподівається, що нововведення допоможе боротися зі шкідливою звичкою в країні. Адже за останні 60 років від нікотинової залежності помер майже мільйон австралійців.

Цікаво знати : Курение влияет на память и интеллект – ученые

 Віктор Ель-Хадж, курець  : "  Це звичайні фотографії, які я щодня бачу в газетах та по телевізору. Чесно кажучи, я насправді намагаються кинути курити. Однак єдина причина, чому я хочу це зробити, це не ці картинки, а моя маленька донечка".

Почему так трудно бросить курить?

Тютюнові компанії вважають, що нововведення - подарунок для виробників контрафакту. Зараз на тютюновому ринку Австралії близько 14 % підробок. І ці цифри можуть зрости. Крім того, закон нібито порушує право на інтелектуальну власність. Одна з компаній уже подала позов до міжнародного арбітражу в зв'язку з багатомільярдними збитками. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: австралия сигареты курить заборона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 598