Нова рада почне свою роботу у вівторок з розгляду скандальних виборчих питань. Принаймні - на це сподівається опозиція. Тим часом прем'єр міністр вважає нинішні вибори - найкращими на своїй пам'яті  і констатує прогрес демократії.  Прем’єр-міністр Микола Азаров назвав парламентські вибори в Україні найкращими за всю історію незалежності. 

Микола Азаров, Прем’єр-Міністр України : " Мое объективное мнение, а я уже более 20-ти лет участию в различных выборах.  Это были лучшие за всю историю Украины выборы. Безусловно, выборы 2012-го года это очень серьезный прогресс, в сторону прозрачности, демократии, и обеспечения честности выборов".

Дивыться також : В США ураган " Сенді" може зірвати президентські вибори

Звідки у прем’єра такі оптимістичні дані окремі члени  ЦВК не знають. Там переконані:результати голосування у низці округів треба визнати недійсними. У списку найпроблемніших опинилися зокрема одинадцятий, чотирнадцятий, сто тридцять другий, сто дев’яносто сьомий та двісті двадцять третій округи.  Там підрахунок голосів підганяли кулаками, кийками "Беркута" і сльозогінним газом

"Ми повинні керуватися Конституцією, визнавати результати голосування недійсними повністю, приймати рішення про повторне голосування на таких округах, бо зараз встановити результати за тими спотвореними протоколами, бюлетенями, коли "Беркут" вночі вносив відповідні правки, вже неможливо", - заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна".

У 189 окрузі на Хмельниччині четверту добу скандалять

Опозиціонери вимагають у ЦВК   вплинути на мажоритарні округи, де триває  силове протистояння.

Арсеній Яценюк, лідер об'єднаної опозиції Батьківщина : " Мова іде про крадіжку голосів українців, про нищення демократії України. У ваших руках допомогти українцям довести, що саме вони здатні змінювати владу і що ми здатні захистити демократичний вибір. Ми дійсно хочемо, щоб Україна була демократичною державою. Але ми не хочемо, щоб Беркут встановлював демократію в країні".

У ЦВК   заявили: пошкоджену документацію приймати не будуть. Чи їхати розбороняти бійки у округи думки членів ЦВК розділилися. Мовляв фальсифікації спершу треба підкріпити конкретними фактами. Проте головуючий  не послухав і таки оголосив перерву.

Корисно знати : Україна відчула другу хвилю кризи

Тим часом опозиція наполягає: у вівторок Парламент має розпочати свою роботу з постанови про розслідування фактів фальшування виборів. Автори документу вимагають звільнити суддів, які ухвалювали сумнівні рушення, притягнути до кримінальної відповідальності голів облдержадміністрацій, причетних до фальшувань і правоохоронців, які діяли в інтересах певних кандидатів.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров выборы голоса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1015