Прем'єр включився в політику. Сьогодні увечері Микола Азаров вирушить в агітаційну поїздку до Миколаєва.  Там на два дні стане кандидатом від провладної партії.  Опозиціонери впевнені - очільник уряду  порушує закон.

Читайте також:  Азаров "отменил" апокалипсис

Микола Азаров пішов в агітатори. Хоч по закону і мав би піти у відпустку на час передвиборчої кампанії. Прем'єр-міністр на за сумісництвом голова Партії регіонів, завтра після 16-00 Микола Янович уже поїде з агітаційною поїздкою на Миколаївщину. У відпустку очільник уряду збирався не на час кампанії, а уже після самих виборів - у листопаді. Політичні опоненти вважають, що  прем’єр порушує закон, бо і  на засіданні уряду і під час відвідин регіонів на 90% промов присвячує політичним гаслам.  Посадовець не зважає. Сьогодні передав керівництву Дніпропетровської області  ключі від 360  автомобілів Нива, переобладнаних для медиків.

Корисно знати: Азаров заявил, что добьется принятия налога на роскошь

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Впервые за 20 лет в нашей стране, в вашей области такое количество медицинских автомобилей передаётся в распоряжение местной медицины".

 До слова, Микола Янович таки не побив рекорд - бо у  2009-му під час президентської кампанії, близько тисячі швидких лікарням у віддалених районах роздала тодішній прем’єр Юлія Тимошенко. Нині за це проти неї порушено кримінальну справу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров выборы агитация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 592