У Києві з’явилася нова станція метро "Іподром". Вона  передостання на  куренівсько-червоноармійській лінії. Кінцеву зупинку "Теремки" обіцяють добудувати наступного року.   На відкриття приїхав прем`єр Микола Азаров. Глава уряду багато говорив про потреби столиці. Однак киян, які прийшли розповісти посадовцю про свої проблеми, навіть не підпустили до місця події. Бійка виникла між двома десятками мешканців двох багатоповерхівок, які нині залишаються без тепла й води, та вісімдесятьма кремезними чоловіками. Люди у спортивному одязі зупинили учасників акції, коли ті із плакатами рухались в напрямку нової станції метро. У цей час Микола Азаров спілкувався із журналістами і запрошеними на відкриття пенсіонерами.  

Дивіться також: Телепорт з Троєщини в Київ: Як Азаров відкривав новенький трамвай

Микола Азаров, Прем'єр-Міністр України : "В планах и города и наших входят строительства крупных парковок, крупных стоянок в районе  метро теремки.  Задача простая - уменьшить въезд иногороднего транспорта в Киеве, таким образом уменьшить пробки в центре города и улучшить экологическую ситуацию в городе".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров метро новая станция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2538