"Банановій" війні - кінець. Про це заявив Паскаль Ламі – генеральний директор СОТ. ЄС та 10 країн Латинської Америки, зокрема Бразилія, Колумбія, Мексика, Панама, Венесуела  та Еквадор - підписали угоду про скорочення максимальних експортних тарифів на цей товар. Зі 136-ста тридцяти шести євро за тонну до 114-ста чотирнадцяти.

Импорт бананов в Украину вырос почти вдвое

Це до 2017 року. Суперечка тривала майже 20 років. Виробники з Латинської Америки були не задоволені пільговим допуском фруктів з Африки на ринок Євросоюзу. А ось на українському ринку завершення торговельної війни ніяк не позначиться, кажуть аналітики. Вартість бананів не зміниться. Наразі кілограм в оптовому продажу  коштує приблизно до 11 гривень.

Корисно знати : Бананы в будущем заменят развивающимся странам картошку

Андрій Ярмак, аналітик аграрного ринку : " Протягом 5 років відбувалась стрімка тенденція до зниження споживання в Україні. Торік споживання зросло на 10-15%. Можна очікувати також певного збільшення, ну не на 10-15%, а на 5% збільшення імпорту бананів".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: война споры бананы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1922