Українців знову змусили хвилюватися. Бо деякі банки перестали повертати депозити. Однак це  тимчасово, доки не назбирають коштів на повернення. Принаймні, про це запевняють у профільній асоціації. Мовляв, фінансові установи стикнулися із проблемами через непродуману політику регулятора і зниження попиту на кредити, ставки яких - захмарні.

ВІДЕО: В одному з банків вкладники не можуть забрати своїх грошей

У  пресі з’явилася інформація, нібито труднощі із видачею коштів аж у півсотні банків. Це стосується, зокрема, малих і середніх установ. Деякі через свої термінали повертають лише по 100 гривень в одні  руки.

Дивіться також: В Україні знову починаються труднощі з поверненням депозитів

Олександр Сугоняко, експерт із банківських питань: "А чому це є? А є тому що у банків створено таку ситуацію, коли вони депозити змушені брати під дуже високі проценти. Тому що в них не було ліквідності. А чому не було ліквідності? Тому що національний банк позбавляв їх цієї ліквідності. Хто несе відповідальність за це? Хто мав регулювати, контролювати діяльність банків під час кризи?"

Тенденції: Украинцы чаще интересуются кредитами, чем депозитами

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: кредит депозит кризис
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5706