Члени ЄС дійшли згоди щодо створення банківського союзу. Спеціальний орган для контролювання фінансового сектора з`явиться у наступному році. Його організація передбачає три етапи. Передусім ЄЦБ візьме контроль над банками Єврозони. Далі - організують єдиний фонд, з якого виплачуватимуть компенсації фінустановам, що збанкрутували. А пізніше виникне єдина система захисту вкладників. До європейського банківського союзу зможуть вступити також країни, що не входять до зони євро.  Лідери ЄЄ підтвердили також можливість прямої рекапіталізації фінустанов через європейський стабілізаційний фонд.

Читайте також: Лидеры ЕС создадут всеобщий банковский регулятор

Маріо Монті, прем`єр - міністр Італії : "Це добре, що фінансова сфера буде під контролем. Оскільки зараз ми спостерігаємо таку ситуацію, коли деякі держави шукають прямої капіталізації, не узгоджуючи цю проблему із іншими країнами-членами. А тепер у всіх європейських банках буде один контролюючий орган".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: евросоюз лидеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 980