Французькі кондитери пророчать Бараку Обамі солодку перемогу на майбутніх президентських виборах. Вони проводять власні соціальні дослідження на цукерках. Кажуть: вибір любителів шоколаду майже стовідсотково схиляється в бік діючого глави Сполучених Штатів.

На Півдні Франції кондитери влаштували власні солодкі соціальні дослідження щодо визначення переможця на майбутніх президентських виборах у Сполучених Штатах. Шоколатьє запустили спеціальну лінійку продукції. У крамницях почали продавати цукерки з портретами кандидатів на пост лідера Америки, діючого президента Барака Обами та його опонента Міта Ромні.  Навіть слоган для кампанії вигадали: "Який ваш вибір: чорний чи білий?" Майстри солодкої справи пильно слідкують за тим, солодощі із чиїм зображенням клієнти купують  охочіше. 

Дивіться також: За рейтингом Міт Ромні перегнав Обаму

 Ерік Монтерра, шоколатьє: " Цукерки  на сто відсотків виготовлені із шоколаду різних сортів. Портрети – також з шоколаду. Усіх, хто купує їх, ми просимо відвідати наш сайт та відмітити, чиї шоколадні портрети вони придбали".

Повторне "голосування" на сайті, за словами кондитерів, дозволяє отримати точніші результати. Кажуть і досвід у такій справі вже мають. Вперше запустили таку кампанію напередодні президентських перегонів у Франції.

Читайте також: Как вести дела, если ты Барак Обама

Ерік Монтерра, шоколатьє: " Перед виборами президента у нашій країні ми зробили теж саме, і результати  дослідження виявилися майже ідентичними із тими цифрами, які голосила ЦВК. Тож, цього разу ми впевнені: похибка у наших підрахунках  - мінімальна".

За останніми даними сайта кондитерів, 72 % любителів шоколаду віддають перевагу діючому президенту Сполучених Штатів Бараку Обамі. І лише 4 % клієнтів придбали цукерки із портретом  Міта Ромні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы обама шоколад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 737