Барака Обаму переобрали на другий термін.  Аби перемогти на виборах у Америці потрібно 270 голосів, а чинний президент набрав  275.  Тож підбиття підсумків волевиявлення в інших суперечливих штатах втратило інтригу цьогорічних перегонів. Опонент Обами  Мітт Ромні уже привітав президента з перемогою. А сам Барак закликав республіканців  разом працювати в Конгресі. Аби скоротити дефіцит бюджету, реформувати імміграційну систему та поліпшити податкове законодавство.  Посол Сполучених штатів в Україні Джон Теффт прогнозує - політика американського лідера стосовно нашої держави не зміниться. В цьому переконані й вітчизняні політики.

Читайте також : Обама победил на выборах президента США

Тарас Чорновіл, політик : " Він фактично втратив інтерес до України,Обама  віддав її на відкуп або Росіянам або Європейському союзу. Будуть застосовані санкції до окремих персоналій, але не буде тотальних жорсткіших дій і не буде великої цікавості до того що відбувається".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша выборы обама перемога
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2181