Бережіть взуття. Тепер окрім солі, якою посипають дороги, на чоботах і черевиках з'являться плями від реагенту. У столиці  планують посипати тротуар рідким засобом на ацетатній основі. Його виготовляють на Харківщині. У КМДА кажуть: він не шкідливіший за технічну сіль.

Дивіться також : Сто мільйонів гривень у яму - щовесни закатує в асфальт влада столиці

Утім, за словами деяких екологів, у 10 разів дорожчий. Тонна такого реагенту коштуватиме понад 4 тисячі гривень. Його випробуватимуть спочатку у центральних районах Києва, на мостах і автошляхах. Прибічники природи нагадують: талий сніг разом із сіллю або іншими реагентами, потрапляє до зливної каналізації. Звідти – у Дніпро.

В Киеве составят график для проезда кортежа Януковича

Тетяна Тимочко, голова всеукраїнської екологічної ліги: " Небезпечні речовини,які наші комунальні служби, дорожні служби висипають тисячами тонн на дорогу – вони шкодять живим організмам, вони шкодять довкіллю, вони руйнують асфальт. Тобто знову навесні буде треба це ремонтувати і знову витрачати кошти на ремонт. Списувати мільйони гривень  на ремонтні роботи".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина дороги обувь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1133
Загрузка...
Загрузка...