Беркут створений незаконно і не має права носити закриті шоломи, щитки і маски на обличчі. Принаймні, так вважає нардеп Геннадій Москаль, про що написав у Facebook  . Керівництво міліції  на цей закид поки що не відповіло.

Дивіться також відео : Депутати прагнуть обмежень для "Беркута"

Геннадій Москаль посилається на запит до міністерства юстиції, у якому просить уточнити законність       дій правоохоронців у Мінюсті. Там відповіли: 

Олександр Лавринович, Міністр Юстиції України : "  Щодо державної реєстрації наказів Міністерства внутрішніх справ стосовно затвердження Положення про спеціальний підрозділ "Беркут", та надання дозволу на носіння на обличчі працівниками цього підрозділу масок або інших засобів, що закривають обличчя, повідомляє,     що накази Міністерства внутрішніх справ із зазначених питань у Міністерстві юстиції не зареєстровано".

Читайте також : Раде предложили ограничить полномочия "Беркута"

Звідси депутат робить висновок, що формування “Беркут” -  суперечить Закону “Про міліцію”. Мовляв, єдиний законний спецпідрозділ МВС – це “Сокіл”. Керівництво української міліції поки не відреагувало на цей закид. Завтра ми сподіваємося отримати офіційне роз'яснення від речника МВС Миколи Поліщука.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: беркут правоохранительные органы лавринович
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1738