Сільвіо Берлусконі розлютився вироком суддів. Засуджений політик погрожує на горіхи дістанеться усій італійській Феміді, прем`єру Монті та ще й німецькому канцлеру Ангелі Меркель.  Засуджений Берлусконі погрожує суддям та уряду. Екс-прем`єра розлютило рішення італійської Феміди, яка винесла йому вирок - чотири роки ув`язнення через махінації. Він заявив, що цим вердиктом намагаються дискредитувати його  імідж. А плетуть інтриги канцлер Німеччини Ангела  Меркель та колишній французький президент Ніколя Саркозі.  Берлусконі зазначив, що ні в чому не винний, адже справно платив податки. Та пообіцяв залишитися у політиці, аби захистити італійців від нечесних суддів.

Читайте також : Берлускони сократили тюремный срок до 1 года

Сільвіо Берлусконі, колишній прем`єр Італії : " Я не балотуватимуся на посаду прем`єра, я просто залишаюся у політиці. Тому що хтось повинен зупинити цю машину диктатури , яка називається італійською системою правосуддя".

Екс-прем’єр також пригрозив уряду Монті імпічментом. За словами Берлусконі, політика  на скорочення держвитрат та збільшення податків - завела країну у глухий кут.

Сільвіо Берлусконі, колишній прем`єр Італії" Антикризові заходи цього уряду призвели до спаду нашої економіки. Вони не виправдали надій італійців. А тому у найближчі дні наша політична партія вирішить, що краще: негайно висловити недовіру Кабміну або почекати до виборів".

Дивіться також: Італія радіє - Берлусконі йде на пенсію

Цікаво, що  політик сам запропонував кандидатуру Монті на посаду прем`єра відразу після своє відставки. 76-річного Берлусконі засудили до чотирьох років ув`язнення через масштабні фінансові махінації за допомогою телекомпанії "Медіасет". За даними прокуратури, через корпорацію екс-прем`єр разом із прибічниками привласнили чотириста сімдесят мільйонів доларів. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд угрозы берлускони
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 512