Без підтримки МВФ Україні не впоратися. Визнають урядовці. Дефіцит бюджету вже наблизився до річного показника. А ще ж два місяці  до Нового року. Тож чергові позики планують взяти вже у 2013-му. Задля відновлення співпраці готові навіть частково підняти тарифи для населення. Адже це - одна із головних вимог фонду.

Читайте також : Украина и РФ институционально оформят отношения с Таможенным союзом, - Порошенко

У 2013-му Україна знову змушена буде  позичати  у міжнародного валютного фонду. Уряд намагатиметься поновити співпрацю.  Заявив міністр економ розвитку і торгівлі Петро Порошенко. За його словами, для отримання траншу потрібно ще під коригувати макропоказники на 2013-й.

Петро Порошенко, міністр економічного розвитку та торгівлі України : " Економічна політика без співпраці з МВФ буде ризикованою і неефективною. Погоджені питання дефіциту бюджету, макропоказників, реальності бюджету є одним із ключових моментів цієї співпраці".

Корисно знати : План доходов бюджета-2012 не будет выполнен, - Порошенко

Але й від підвищення тарифів на газ - урядовці не відхрещуються.  Експерти певні, наступного року комунальні послуги подорожчають на 15-20 відсотків.. І це буде лише перша хвиля перегляду розцінок. Бо міжнародний валютний фонд вимагає збільшити  цифри у платіжках,  щонайменше, на третину. 

Геннадій Рябцев, експерт з енергетики : " Тарифи підвищуються з першого числа якогось місяця. На мій погляд з 1 січня цього не буде. Тарифи підвищувати потрібно, але суттєве підвищення призведе до суспільного спротиву".

Порошенко не намерен создавать свою фракцию в Раде

Усього за час співпраці з міжнародним кредитором офіційний Київ отримав три з половиною мільярди доларів. А тоді програму стенд-бай заморозили. Усе через відмову уряду підвищувати тарифи для населення та проблеми з бюджетом Нафтогазу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бюджет порошенко поддержка мвф.
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1070