Комуналку треба піднімати. Міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк аргументує свою заяву тим, що зарплати та пенсії зросли, а   тарифи не змінились.     Утім міністр уточнив: влада від передвиборних обіцянок не відмовилась. І прямо зараз питання підняття тарифів на порядку денному не стоїть. Але у майбутньому здорожчання не уникнути. Нагадаємо, підняти розцінки на газ та тепло для населення на 20 відсотків рекомендує МВФ. За таких умов кредитори готові надати уряду черговий транш у понад 3 мільярди доларів.

Читайте: Рано или поздно тарифы придется поднимать, - Близнюк

Анатолій Близнюк, міністр регіонального розвитку і ЖКГ: "Як в 2013 році ми не будемо приймати рішення, а немає таких посилів до прийняття, до підвищення тарифів, а соціальні гарантії будуть збільшуватися, то до чого ми прийдемо? Я завжди так кажу, сказавши А , треба казати Б, В".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тарифы близнюк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1551