В українців таки будуть біометричні паспорти. Віктор Янукович сьогодні підписав  відповідний закон. Документи  виготовлятимуть у формі карток із чипами, які міститимуть повну інформацію про власників. Їх видаватимуть усім громадянам України з народження строком на 10 років. ї

ВІДЕО: У Франції запускають біометричні каси

Щоправда, відмовитися від біометричного паспорта можна, якщо це суперечить віросповіданню. За законом, для цього достатньо написати  заяву до місцевого органу виконавчої влади.  Ціну на такий документ встановлюватимуть окремими актами Кабміну. За даними деяких ЗМІ, вартість виготовлення паспорта сягатиме 700 гривень. Водночас, експерти кажуть: Україна не готова до такої новації. 

Дивіться також: Новий закон про біометричні паспорти йде назустріч віруючим і морякам

Олександр Гладун, експерт інституту демографії та соцдосліджень: "У нас ніде, ні я в яких законах не прописаний статус електронної інформації, яка буде на цих документах. як і якими засобами вона збирається. крім того, що використовувати документи з електронним носієм, потрібне обладнання. Такі пристрої повинні стояти всюди".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: паспорт чип
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3643