Піти й отримати біометричний паспорт  - неможливо. Міграційна служба спростувала інформацію, яку поширили друковані та інтернет видання.  Адже  Кабінет міністрів ще не ухвалив ані зразка, ані процедури одержання. Нині переконані в одному - міняти паперові посвідчення особи на електронні - необов’язково.

Корисно знати : Украинцы будут получать новый паспорт каждые десять лет

Для тих, хто все ж вирішить осучаснити документ  - з паперовою книжечкою  доведеться розпрощатися. Та заплатити за виготовлення нового. Розцінки, які гуляють інтернетом - теж безпідставні, кажуть у Держслужбі міграції. Бо ще навіть не оголошували тендера на право їх виготовлення.  Поки що не зрозуміло, чи буде містити електронний чип інформацію про реєстрацію та шлюб.

Биометрические паспорта начнут выдавать уже с нового года

А ось видавати пластик зможуть, найімовірніше, в будь-якому місті, незалежно від прописки. Адже інформація про людину буде міститися в електронній базі. Плутанина вийшла через те, що сьогодні лише набув чинності відповідний закон.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы документ биометрические паспорта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3517
Загрузка...
Загрузка...