Передача аеропорту Бориспіль у концесію щороку приноситиме державі понад двісті мільйонів доларів - прогнозують аналітики.  Мінінфраструктури планує провести концесійний конкурс найбільшого летовища у першому півріччі 2013-го. У найближчі два роки держава має намір отримати не менше ніж два мільярди гривень. Також у тимчасову експлуатацію планують передати інші аеропорти. У найближчі роки держава їх реконструює в Одесі, Сімферополі, Черкасах та Миколаєві.

Читайте також : Українські аеропорти незабаром будуть повністю модернізовані

Олександр Соколов, експерт консалтингової компанії : " Для государства это имеет определенную выгоду, с точки зрения того, что в концессию сдаются минимум на 10 лет и это дает привлечь дополнительные инвестиции в развитие аэропорта . За следующие два года в Борисполе ожидается привлечение порядка 200-250 млн. долларов. И, соответственно, государство в виде премии за 10 лет может получить до 1,5 млрд. гривен".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: борисполь концессия аеропорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1393