Будемо їздити без жилетів, але з увімкненими фарами! Кабінет Міністрів затвердив нові правила дорожнього руху. Там додалося дорожніх знаків, зникла заборона на обгін із правого боку, зазнала змін дорожня розмітка. Крім того, водіїв зобов`яжуть вмикати фари, щойно вони виїжджатимуть за межі населених пунктів. Коли нові правила почнуть діяти - у нашому сюжеті.

Будемо їздити по-новому. Вже з 15 квітня. Кабмін ухвалив нову редакцію правил дорожнього руху.  Найперше - на автошляхах з’явиться більше десятка нових дорожні знаків. Наприклад,  критий паркінг і місце пересадки на громадський транспорт, культова споруда, щільна міська забудова.   Співробітники ДАІ кажуть, що намагалися максимально наблизити зображення до тих, які використовує уся Європа.  До речі, тепер знаки матимуть перевагу перед дорожньою розміткою.

Закон о занятости: Готовимся работать по новым правилам

Сергій Будник, начальник центру безпеки дорожнього руху при МВС : " У нас до цього застосовувався знак, якщо це поворот на право, просто стрілка на право.   Для того, щоб було чітко на Заході застосовується знак, що от показує напрямок руху.  і ми такий знак зробили.  От, наприклад, ми такий знак, що попереджає про дорогу з вдосконаленим покриттям. От  маршрути руху транспортних засобів з небезпечними вантажами".

Іще одна списана з Європи норма - з першого жовтня по перше травня  за межами населених пунктів потрібно  їздити з увімкненими фарами. У такий спосіб посадовці сподіваються зробити автомобілі більш помітними для пішоходів та інших учасників руху. До речі, темним часом доби тепер вважається період від заходу до сходу сонця.

А ось революційної норми про обов’язкове перевзування машин узимку - вирішили не запроваджувати.

Сергій Будник, начальник центру безпеки дорожнього руху при МВС : " Різні кліматичні умови, якщо взяти, наприклад, Крим і взяти Карпати. І взяти центральну Україну. Крим там середня річна температура. наприклад, ключ чотири.  Якщо брати Карпати і високогір`я, то там потрібні інші вимоги до цього".

15 квітня на дорогах запровадять численні зміни правил руху

Із правил дорожнього руху вилучили заборону на обгін автомобілів із правого боку. Однак  обганяти праворуч по узбіччю дороги - все одно неможна. Деяких змін зазнає і дорожня розмітка. До білої та жовтої додадуть синю, якою позначатимуть місця паркування на проїжджій частині, а також оранжева - тимчасова.  У Державтоінспекції вже пообіцяли -  перший час водіїв не карати  - дадуть можливість звикнути до новацій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: водители правила дорожного движения знаки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4035
Загрузка...
Загрузка...