Стрес у бюджетників  - адже їм почали затримувати зарплату. Комусь на кілька днів - а комусь  більше ніж на тиждень. Офіційно чиновники причин не озвучують - тож громадяни гадають - чи це поодинокий випадок, чи надовго. Хтось навіть припускає, що грошей не дають через вибори. Чиновники стверджують - це не так

Євгеній Агарков, журналіст : " Ось так і виходить: цілий місяць працюєш, а потім ще пів місяця чекаєш на свою заробітну плату - У лікарів та вчителів почалися такі затримки. У чому причина - керівництво таких деталей їм не розповідає, але самі припускають, що все пов'язано з виборами".

Корисно знати : Розмір податку на розкіш буде залежати від вартості об’єкту

Бюджетникам затримують зарплати. Працівники дитсадочків, шкіл і лікарень сподівалися отримати платню у понеділок - але вже четвер - а грошей немає!  На заблукалу зарплатню скаржаться, окрім Київщини, бюджетники у Кіровоградський та Львівській області.

Людмила Валентинівна, вчителька з Київщини: " Зазвичай затримка максимум тривала 2-3 дні, а ці 2 тижні люди просто не знають з що їм жити обіцяли в принципі наприкінці цього тижня дати гроші, але кінець тижня вже підійшов, а зарплати немає, загалі у школі ходять чутки, що можуть затримати зарплату до нового року".

Офіційно причини затримки працівникам не озвучують. Кажуть чекати і далі. Тож кожен може гадати як йому на думку спаде.

К Новому году украинцам подкинут сто гривен к зарплате

Людмила Валентинівна, вчителька з Київщини : " Якась помста Київській області за те, що вона не проголосувала за провладну партію".

Як воно насправді і де блукає вчительська і лікарська  зарплата, офіційної відповіді від столичної влади ми поки не отримали. Місцеві лікарі тим часом кажуть, що платню почали видавати частками і вибірково. 

Віталій, фельдшер швидкої допомоги : " Вперше за весь час, вперше мабуть за останні кілька років зарплату ми вчасно не отримали, зараз вже 15 число йде, а деякі працівники отримали там лише від 10 до 30% від зарплати, тобто, комусь ця частина дійшла, а комусь і цієї частини не дійшло".

У головному управлінні охорони здоров'я Києва визнали  - грошей дійсно бракує. Тож вирішують проблему як можуть.

Столичным врачам до сих пор задерживают зарплату

Валентина Залеська, заступник начальника ГУ охорони здоров'я КМДА : " Це питання постійно і контролюється і займається цим питанням є дійсно проблеми але одним словом сказати, що недостатнє фінансування, недостатнє, але є інформація від ГУ фінансів, що завтра - післязавтра фінанси надійдуть".

Після завтра - то субота, отже бюджетникам залишається чекати грошей у   понеділок-вівторок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зарплата бюджетники задержка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4570