Буккросинг захоплюю Україну. Учасники руху залишають книги в громадських місцях, аби інші могли їх узяти. Лише у  столиці спеціально створено понад 20 поличок буккросингу в університетських бібліотеках, кав’ярнях і навіть у книжкових магазинах.  Директор однієї зі столичних книгарень розповідає – на їхній поличці багато книжок іноземними мовами. Приносять усе – починаючи від біографії Шопена  до французьких класиків в оригіналі.

Як у лікарні ковбасою торгували >>> ВІДЕО

Катерина Федоренко, директор книгарні: "Останнім часом ми звертаємо більшу увагу до буккросингу, оновлюється, всі менеджери, арт-менеджери інших книгарень регіональних, там у Вінниці, Івано-Франківську, Харкова звертають увагу на ці полички".

Найбільше книг видається в Києві та Харкові

Зайшовши на сайт українського буккросингу, ви знайдете адреси усіх закладів, де є такі полички. Там же реєструють книжки, які збираються відпустити. Вони вказують місце і час, де буде залишена конкретна книга і присвоюють їй спеціальний код. Це допомагає відстежувати її переміщення. Але часто книги просто зникають.

У школах бракує підручників: хто винен?

Дмитро Мітусов, буккросер: "За границей книги оставляют прямо на лавочках, где-то на парапетах, на бордюрах, везде где угодно, у нас такая система не получиться потому что люди бояться эти книги брать и они не понимают зачем они лежат, может кто-то забыл или забирают просто какие-то бомжи".

Важке навчання: Паперові підручники замінять на електронні

Аби книжки таки потрапили до своїх адресатів – українські буккросери придумали власний спосіб обміну. Вони створюють в соціальних мережах спеціальні групи і там домовляються про зустріч.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: книга культура чтение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1896