ЦВК змінила вісьмох з 18-ти членів окружкому, де балотуються регіонал Губський  та опозиціонер Даценко. Член ЦВК Михайло Охендовський тепер сподівається, що зміни  налагодять роботу одного з найпроблемніших окружкомів. Загалом нинішні вибори у Центрвиборчкому назвали найбруднішими парламентськими перегонами в історії України. 

Юлія Шост, журналіст : " У Центрвиборчкомі четвертий день рахують голоси. Окружні комісії весь час підвозять протоколи з мокрими печатками. Однак є понад десяток окружкомів, які досі не спромоглися передати до ЦВК хоча б попередні результати волевиявлення".

Дивіться також : Четвертий день після виборів, а бюлетені досі рахують

У членів ЦВК уривається терпець. Вони відкрито заявляють про  спроби фальсифікації результатів голосування на окремих дільницях і окружних комісіях. Тягнуть лямку Київщина, Львівщина, Черкащина, Луганщина і Херсонщина. Найгірші справи у столиці.   

Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК : " На сьогодні є багато округів які, на жаль будуть вписані дуже брудними чорнилами в історію незалежної України. Над результатами волевиявлення громадян активно працюють. Працюють в силовий метод не у встановленому законом порядку. На сьогодні, на мій погляд, це є абсолютно очевидним і неспростовним фактом".

Цікаво : Удар та Свобода не дорахувалися голосів

ЦВК залучатиме прокуратуру до розслідувань. Бо способів звести нанівець роботу виборчих комісій винайшли чимало, каже Жанна Усенко -Чорна. Від силових, до зовсім хитромудрих.  Пані Алла розповідає, що у неї в комісії, сфальсифіковані данні ховали в уточнених протоколах.

Алла Неділько, член окружної комісії : " Ну зараз відчуття задоволення, що все-таки ми змогли  зробити все згідно закону. Навіть коли сьогодні вночі  більшість не хотіла підписувати протокол, то все-таки вдалося показати їм, що просто показали їм. Таки зрозуміли, що їм треба виконати свій обов`язок".

Азаров: Вибори були чесні

В ЦВК кажуть, що подача документів до Комісії - це ще не кінець. Співробітники Центрвиборчкому вивчатимуть у протоколах кожну цифру. Якщо щось не зійдеться, повертатимуть для виправлення помилок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса цвк бюлетни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1382