Хто призначить нові вибори? Центрвиборчком і Верховна Рада не можуть з`ясувати - хто візьме на себе відповідальність за непопулярне рішення.  У будь-якОму разі у ЦВК кажуть, що повторне волевиявлення може відбутися не раніше весни.

Юлія Шост, журналіст : "Ніхто не хоче взяти на себе політичну відповідальність. Третій день Верховна Рада і центральна виборча комісія ніяк не з`ясують, хто ж із них має призначити повторні вибори в проблемних округах".

Народні депутати хочуть відбутися постановою з рекомендаціями для ЦВК, натомість у Комісії чекають від парламентарів спеціального закону. Наполягають,  нинішній парламент має зібратися на позачергове засідання  і ухвалити закон про повторні вибори якнайшвидше. 

Читайте також : Во время выборов не была нарушена ни одна норма демократии. Оппозиция же обнулила совесть, - Азаров

Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК : " Щоб врегулювати цю ситуацію, наголошую ще раз, вона не врегульована законом, Верховна рада повинна терміново збиратися  і прийняти відповідальне рішення на зразок того, яке було прийняте в 2004-му році. Прийняти спеціальний закон про порядок проведення чи повторного голосування у ряді спірних округів".

Документи з одного із цих округів сьогодні нарешті доставили до ЦВК.  Іще зранку зі 197-го Окружкому надходила інформація про його силове захоплення правоохоронцями. Тут за перемогу змагаються представник об`єднаної опозиції Леонід Даценко і самовисуванець Богдан ГУбський.   Протокол  підписали не всі члени комісії. Як так сталося - голова пояснити не може. Каже -  погрожували йому та його родині.

Дивіться також : ЦВК хоче перевибори на 5-ти округах

Максим Онищенко, голова ОВК №197 : " Вчора в ночі  ультимативній формі була заблокована діяльність виборчої комісії окружної і поставлені в дуже жорсткі ультиматум: або ви виконуєте оце або ні хто звідси не виходить. і декілька народних депутатів заблокували просто кімнату".

 Нинішній лідер виборчих перегонів у 197-му окрузі Богдан Губський, чию перемогу ставлять під сумнів спостерігачі та деякі члени ОВК, каже про готовність змагатися за перемогу знову. 

Богдан Губський, кандидат у народні депутати, само висуванець : " Якщо будуть нові вибори я готовий взяти в них участь з метою довести і набрати більшість голосів".

Читайте також : УДАР хочет перевыборы только по спискам

Доки політики і посадовці з`ясовують, хто з них правий у владних коридорах, прості люди стоять за своє на вулиці. Прихильники опозиції чатують на своїх лідерів під стінами ЦВК в очікуванні вечірнього мітингу. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы вр перевыборы голоса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 733