Пропустити урок без відома батьків у Вінницькому ліцеї тепер неможливо. Тут ввели - електронний контроль відвідувань. Кожен учень на вході до закладу відмічається банківською карткою через спеціальний термінал. У цей час батьки отримують смс- повідомлення - підтвердження того, що дитина у школі. Таке нововведення подобається тільки найслухнянішим.

"Ну мені батьки довіряють, тому не обов’язково, щоб смс -ки приходили"

Директор ліцею каже, картки роздали дітлахам не тільки  для контролю. У такий спосіб привчають ще й до  європейських стандартів. Термінали, до прикладу, встановили і в їдальнях.

Читайте також : В Германии открылась первая виртуальная школа

Олександр Сухомовський, директор вінницької школи-ліцею : " В першу чергу розраховувалось на те, щоб обмежити готівку в їдальні, щоб діти привчалися до майбутнього, щоб вони могли розраховуватися картками, щоб підвищувалася наша культура, коли ми їдемо за кордон, то ховаємо гроші в шкарпетку, а нормальні люди давно вже ходять з картками, тобто це все ж таки майбутнє. Картка зручніше, бо не треба шукати малих грошей".

Гроші на картку переказують батьки. Суму визначають самостійно. Після кожного використання пластику їх нею малечею, надходять смс- повідомлення,  де і скільки грошей ті  витратили. Діти сучасному ноу-хау радіють.

Взрыв в школе Запорожья: пострадали два ученика и учитель

"Мені зручніше користуватися карточкою, ніж носити з собою багато грошей і копійок".

Невдовзі  картки роздадуть і вчителям. Так контролюватимуть, чи вчасно вони приходять на роботу, каже дирекція закладу. Щоправда, смс- ки про це нікому не надходитимуть. Найімовірніше, інформація буде на спеціально створеному сервері.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: винница школьники банковская карта лицей
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 887