На зміну морозам прийдуть тумани. Український Гідрометеоцентр прогнозує, що вже з понеділка суттєво потепліє на всій території країни. Однак через високу вологість утвориться імла. Тож рух на автошляхах значно ускладниться.

С понедельника в Украину вернется плюсовая температура

Тим часом мороз продовжує забирати життя українців. Через переохолодження від початку зниження температури загинули вже 83 людини, повідомляє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Третина таких випадків припадає на людей у стані алкогольного сп`яніння. У них же трапляються найтяжчі травми. Лікарі закликають громадян виходити на вулицю лише за потреби і стежити аби ноги були сухими.  Для зігріву краще вживати чай, але ні в якому разі не алкоголь.  Особливо обережними мають бути любителі зимової рибалки.

В Украину идет существенное похолодание, а с 28 декабря – существенное потепление и дожди, - МЧС

Анатолій Вершигора, головний лікар київської станції швидкої допомоги : " У них частіше всього бувають переохолодження. А для того, щоб зігрітися вони приймають алкоголь. У них притуплені больові відчуття і вони мають відмороження від цього. У нас ще не було, але ми бачимо з преси, що є випадки, що провалюються під  лід у воду і мають неприємності".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: погода рыбаки потепление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1646
Загрузка...
Загрузка...