Наталія очолює компанію,  яка здійснює міжнародні перевезення. Автобус її фірми у суботу прямував зі столиці до  Відня. Утім застряг на трасі Київ-Чоп у багатокілометровому заторі.  У салоні перебувало 40 пасажирів. Аби люди не замерзли, довелося додатково використовувати пальне для обігріву салону. Доки негода вирувала, компанія зазнала грандіозних збитків. А ще - постраждала репутація.

Автоперевозчики заблокируют основные магистрали Украины

Наталія Вовк, гендиректор компанії-перевізника : " У Львові пасажири не сіли. Вони поздавали квитки. І звісно ми повинні були ці гроші повернути. З Відня рейс було зірвано. Десь 17 пасажирів по 1000 гривень - порахуйте . Ми не знаємо, що нам виставить австрійська сторона, тому що для них це взагалі нонсенс. І скільки витратили пального, і що буде з автобусом".

У своїх фінансових бідах  перевізники звинувачують насамперед синоптиків та міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Мовляв, ті вчасно не повідомляють, про хурделицю. Крім того,  нарікають на комунальників, які не чистять доріг. А ще - часто  ускладнюють ситуацію і самі водії

Леонід Костюченко, президент асоціації міжнародних автоперевізників : " У три ряди стали в одному напрямку, і заблокували тих, хто їхав у зворотному напрямку. Всі хотіли швидше вибратися. І цим створили такі затори, що їх і розтягнути було важко. ДАІ теж треба було відреагувати на цю ситуацію. Що є затори зупинити людей десь там на паркінгах".

Корисно знати : Автоперевозчики массово обновляют транспорт

Пасажирам, котрі потрапляють у сніговий полон, і дістаються до пункту призначення із запізненням, на відшкодування  сподіватися не варто. Гроші  їм повернуть хіба що сумлінні перевізники. Решта пасажирів можуть отримати компенсацію тільки через суд.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: дороги убытки автоперевозчики
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1056
Загрузка...
Загрузка...