Третє пришестя. Леонід Черновецький повертається в бізнес. Цього разу підкорятимуть серця не  українських бабусь, а  індійських! Бо ж скандальний політик поділився з газетою планами - мовляв - подасться в Голівуд.  Тільки влітку з ним офіційно попрощався Київ. А він уже  повернувся. Не в політику - у кіно! 

В інтерв’ю "Інвест газеті" Черновецький днями зізнався - вибрав напрямок, проаналізувавши сотні бізнес-проектів. Тепер з сином створить "Chernovetskyi Investment Group" і вкладатиме через нього зароблені непосильним трудом грошенята. Для старту - сімсот п’ятдесят мільйонів доларів.

Читайте також: Черновецкий надумал вернуться в бизнес

"У пріоритеті - інвестування у найбільш привабливі економіки. Такими я вважаю країни колишнього СРСР. Їх жителі надзвичайно талановиті і, зазвичай, нереалізовані. Ми також активно моніторимо економіки країн Азії. А зараз, наприклад, починаємо активну роботу в Індії, де плануємо співпрацювати з Голлівудом у напрямку інтернет-проектів", - Леонід Черновецький, колишній мер Києва

У великий бізнес космічний мер повертається традиційно не сам, а з молодою командою. Тепер уже банкірів. Окремі інтернет-користувачі кажуть - індійське кіно - збиткове. Мовляв Черновецький схибив.  

Леонід Черновецький, бізнесмен : " Говорили обо мне все, что угодно. Что я наркоман, ненормальный какой-то. Я нормальный, я служил в армии".

А от фахівці мера хвалять. Мовляв. правильно! Індійське кіно нині на піку слави. 

Цікаво знати:Черновецкий рассказал, на кого ежегодно тратит миллион

Дмитро Колесніков, кінопродюсер : " Рынок Индии - громадный. Он первый на сегодняшний день. Он замкнут, закрыт, он внутренний. У него больше 1300 картин снимается полнометражных в год. Если в Украине сейчас по плану будет сниматься до сорока картин".

Бюджет однієї повнометражки, відзнятої в Індії - близько мільйона доларів. Картини перекладаються на всі мови та діалекти, яким розмовляють у країні. А на перегляд фільмів індійці йдуть, як на свято.... Всі півтора мільярди.

Черновецкий объявил о создании международного инвестфонда

Дмитро Колесніков, кінопродюсер: "Перспектива в этом есть, инвестиционная. Возвратность денег на таком рынке, как индийский,  существует. Билеты там не дорогие. Публика небогатая, но ее много. С каждого там по копеечке или по рупию, и отлично, все получается".

Українці теж люблять кіно, і знімати могли б до ста стрічок в рік! Коли б наші товстосуми уміли розгледіти гроші під ногами. А умови для бізнесу стали прийнятними.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес черновецкий искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2273
Loading...