Четвертий день після виборів - а голоси у 18-ти округах серед 225- таки не пораховані. Згідно з даними розміщеними на сайті ЦВК, найбільш проблемний у підрахунку - 197 округ у Каневі. Там і досі обробили менше ніж половину бюлетенів. Серед інших "складних" регіонів - Київщина. Там станом на ранок результати не можуть встановити на трьох округах. І двох - у самій столиці. Повільно триває підрахунок голосів на Вінниччині та на  Хмельниччині - у кожній області по одному проблематичному округу . Розрив між кандидатами там становить менше ніж тисяча голосів.  Раніше у ЦВК заявляли: оголосять попередній результат підрахунку  31 жовтня.

Дивіться також : В деяких округах досі не можуть порахувати голоси виборців

Сергій Таран, політолог : " Найбільше фальсифікацій, які зараз і досі тривають з підрахунком голосів, це в місті Києві та київській області. Це – округи, які знаходяться на видноті. Спостерігачам нічого не заважає поїхати на ті округи і зараз спостерігати за тими речами, які зараз відбуваються. Тому саме ці вибори по мажоритарних округах, і можуть підштовхнути спостерігачів до своїх негативних висновків".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса цвк бюлетни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1707