Усі заправки переконують - перейшли на зимовий вид пального. Однак дизель буває різний.  Наприклад російський  можна використовувати лише для авто, які  випустили  до 2005 року. А ще експерти кажуть - не всі компанії продають справжню продукцію.  Просто додають у літнє паливо певні види гасу чи авіаційне.  Тож за низьких температур двигун у кращому випадку просто не зможе перекачати пальне - воно загусне. Ще гірше - якщо потрапить конденсат.

Корисно знати : Как завести машину в сильный мороз

Генадій Рябцев , паливиний експерт : " Дуже буде  потім важко позбутися цієї води з паливної системи а в найгіршому випадку навіть можливий і вихід з ладу повністю всієї системи і необхідність дуже вартісного ремонту".

Водій Олег розповідає працює на міжнародних перевезеннях. І заправлятися намагається в Польщі. В Україні обирає лише брендові АЗС. Адже надивився на своїх колег і проблем не хоче.

Олег Ільчук , водій: " От зараз тільки дайте, щоб вдарило 10 градусів на Житомир на Полтаву побачите скільки біля лісу чи біля траси стоять дальнобійщики і гріються всі з факелами і так далі".

Что будет с ценами на бензин в 2013 году

Експерти радять купувати пальне лише на перевірених заправках. Якщо такої нема по дорозі варто звернути увагу на ціну. Чи не надто вона низька? Адже виробництво зимового бензину дещо дорожче. Однак на вартість можуть впливати і вміст у ньому сірки

Олександр Красновський, директор АЗС : " Он влияет на характеристики роботы двигателя чем ниже количество сери тем более долго будет служить ваш двигатель и увеличиться его моторесурс".

Ілона Ковч, журналіст : " Перевірити якість зимового дизельного пального можна і вдома. варто поставити на кілька годин рідину в морозильну камеру. Якщо вона не загусла і не випав осад можна сміливо повертатися на заправку".

Це цікаво : Непогода обходится украинским водителям в 25 млн грн ежедневно

Якщо ж рідина помутніє і стане в’язкою наче гель. Краще об`їжджайте таку заправку стороною. Навіщо даремно псувати ваше авто. Адже мінімальна очистка системи коштує від п’ятисот гривень, а капітальний ремонт обійдеться близько 10. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: топливо водители дизель заправка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1469
Загрузка...
Загрузка...